Standard.al

Tragjike/ Shpërthim i fuqishëm në Bulqizë

0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Bulqizës.

Siç raportojnë burime nga qyteti i minatorëve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:37 minuta.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘Minatori’.

Ende janë të paqarta shkaqet dhe çfarë ka shpërthyer.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.