Standard.al

Roza Lati del me gjoksin jashtë, i vë flakën rrjetit

0

Roza Lati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar si dhe një ndër femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Lati është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpeshherë provokon me fotot seksi, ku ekspozon format provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi me disa foto shumë të nxehta ku shihet tërësisht lakuriq.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.