Standard.al

Ja gazetarja më seksi kolumbiane

0

Kometatorja dhe prezantuesja sportive, Melina Ramirez, është cilësuar ‘mbretëreshë e bukurisë’  në Kolumbi. Modelja i është gëzuar fitores dhe kualifikimit të kombëtares së saj në raundin e 16-ave. Mbrojtësi i Barcelonës, Yerry Mina shënoi golin e dytë në këtë kompeticion për skuadrën e tij.

Melina ka një simpati të veçantë për 23-vjeçarin, të cilin e ka falënderuar për golin e fitores të realizuar mbrëmjen e djeshme. Bukuroshja është tepër e dhënë pas futbollit, në veçanti ndaj përfaqësueses së saj, ekipit Independiente de Medellin. Ajo ishte gazetarja e parë që intervistoi James Rodriguez kur nënshkroi te Real Madrid. Bukuroshja është diplomuar për Shkenca Komunikimi dhe Publicistike në Madrid. Disa muaj më parë ajo u paraqit në coverin e revistës “Don Juan” ku dukej tejet seksi veshur me të brendshme.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.