Standard.al

Pas postimit të Noizyt në Instagram, një tifoz serb i komenton dhe nervozon keq

0

Një ndër tifozët më të flaktë shqiptarë mbrëmjen e djeshme ishte edhe reperi i famshëm Noizy.

Pas fitores së Zvicres kundër Serbisë, të shumtë ishin VIP-at shqiptarë që treguan sa krenarë u ndjenë dje.

Golat e Xhakes dhe Shaqirit do mbahen mend gjate nga të gjithë dhe Noizy nëpërmjet një postimi në Instagram ka shprehur emocionet e tij dhe komentet kanë qenë të shumta.

Teksa një tifoz serb shkruan në gjuhën e tij një koment në foton e Noizy-t, ku shihen dy çunat, reagimi i reperit ka shkaktuar shumë të qeshura dhe pse e ofendon rëndë komentuesin. Fotoja më poshtë flet shumë qartë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.