Standard.al

VIDEO/Si 20 minuta shi në Tiranë nxorrën fekalet në sipërfaqen e sheshit

0

Situata e permbytjeve ne Tirane krijoi nje kaos te vertet ne kryeqytet. E ta mendosh qe sheshi qe brenda 20 minutash shi u permbyt i teri ,mori çmim sipas kryebashkiakut si sheshi me i mire ne evrope. Kjo situate e sotme te ben vendosesh duart ne koke.

Pak minuta shi dhe fekalet dolen ne siperfaqen e sheshit. Shiheni me video me poshte :

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.