Standard.al

TRAGJIKE/ Gjendet i vrarë në apartamentin e tij i riu shqiptar. Dyshohet…

0

Një shqiptar është vrarë në shtëpinë e tij në Romë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në rrugën ‘Tota’, Valmontone, Romë.
Siç shkruajnë mediat italiane, bëhet fjalë për një të ri, 33-vjeçar.

Policia që ka mbërritur në vendin e ngjarjes ka bërë verifikimet e para.

Mësohet se shqiptari është vrarë duke u mbytur, pasi policia ka zbuluar shenja të shumta në qafën e tij.

Fqinjët kanë treguar se e shihnin rrallë.

Shqiptari punonte si shofer i një autransportatori dhe ishte shpesh në udhëtim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.