Tërbohen serbët, shënon edhe Shaqiri dhe feston me “fluturon shqiponja”

0

Zvicra ka kthyer rezultatin perballe Serbise dhe golin e ka shenuar nje tjeter lojtar shqiptar, Xherdan Shaqiri.

Loading...

Edhe ky si Xhaka, golin fantastik e ka shoqeruar duke festuar me simbolin e shqiponjes.

Loading...

Lini nje pergjigje