Linda Rei kapet duke u puthur me një super bukurosh, ja kush është…

0

Transgjinorja Linda Rei disa ditë më parë tërhoqi vëmendjen e mediave për shkak të disa fotove intime me modelin shqiptar Berat Behramaj. Pas komenteve ngacmuese me njëri-tjetrin, Linda fotografoi të shtrirë lakuriq në shtratin e saj modelin, pasi kishin kaluar natën së bashku.

Loading...

Por siç duket, ajo e ka harruar Beratin dhe mbrëmjen e kaluar është shfaqur në krahët e një tjetër mashkulli. Në Instastoryn e saj, transgjinorja ka postuar një foto duke u puthur me një mashkull.

Ata të dy i kanë hedhur krahët njëri-tjetrit teksa puthen, mirëpo Linda ka zgjedhur t’ja mbulojë fytyrën mashkullit bukurosh.

  

Të Ngjashme

Loading...

Lini nje pergjigje