Standard.al

Ja si u festua SUPER GOLI i Shaqirit tek Presidenca

0

Dy shqiptarë, fillimisht Xhaka dhe më pas Shaqiri i kanë dhënë fitoren Zvicrës në përballen në Rusi.

Pas golit të barazimit, mes shqiptarëve ka qenë i madh goli i fitores i shënuar nga Shaqiri.

Më poshtë shikoni se si Presidenti Ilir Meta dhe të ftuarit kanë festuar golin e Shaqirit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.