Standard.al

EKSKLUZIVE/ Situata me përmbytjet në Tiranë, Veliaj ndodhet në Kanada

0

Reshjet e shiut në kryeqytet sollën vështirsi dhe problematika të shumta në qarkullimin rrugor, por jo vetëm, ata që u ndeshen më shumë ishin kalimtaret. Në vetëm pak minuta reshje pamja e Tiranës na krijoj pamoramen e një zone bregdetare. Qytetareve të Tiranës nuk dihet edhe sa do ju duhet te presin per rilindjen e kryeqytetit…? Tirana nën uje, po kryetari i Bashkise nuk ndodhet në Shqiperi. Nga burime pranë bashkisë Tiranë, Standard mëson se në këtë situatë permbytjesh kryetari ndodhet në Kanada. Nuk bëhet me dije nëse është vizitë pune apo lali Eri ka marr sezonin e pushimeve.

https://www.youtube.com/watch?v=tlp0Usnk0o8&feature=youtu.be

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.