Standard.al

“Çmenden” mediat serbe. Gjesti i Xhakës “Provokim” të reagojë urgjent FIFA

0

Sipas medieve serbe, kurir.rs futbollisti shqiptarë, Granit Xhaka pas barazimit 1:1 në kampionatin botëror në Rusi ka bërë shqiponjën me duar dhe duhet urgjent të reagojë FIFA për këtë akt të Granit Xhakës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.