Standard.al

Plas sherri në mes të qytetit/ Përleshje fizike mes vajzave në… VIDEO

0

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në qendër të Pejës mbrëmë, ku një grup vajzash janë përleshur fizikisht me njëra-tjetrën.

Mediat kanë publikuar një video ku shihen se si dy femra bërtasin dhe përleshen njëra me tjetrën në qendër të qytetit, për shkaqe ende të panjohura.

Pak më vonë në pamje shihet se si disa të rinj të tjerë ndërhyjnë për t’i ndarë vajzat.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.