Standard.al

Fier/ Aksidentohet një fëmijë, pasi e përplas drejtuesi i mjetit largohet….

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku një fëmijë është aksidentuar ndërkohë drejtuesi i mjetit është larguar me shpejtësi nga vendngjarja pa i ardhur në ndihmë.
Ngjarja ka ndodhur pranë një qendre tregtare ndërkohë 12-vjeçari me inicialet K.L. ka marrë disa dëmtime.

Ai është transportuar në spital dhe raportohet se pas marrjes së ndihmës mjekësore gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Ndërkohë, policia nuk ka identifikuar ende mjetin dhe drejtuesin që ka shkaktuar aksidentin.

Hetimet janë ende në vijim dhe pritet kqyrja e kamerave të sigurisë në zonë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.