Standard.al

E trishtë/ Burri bie nga ujëvara 51 metra e lartë për një foto

0

Një burrë 35 vjeçar ka vdekur pasi u rrëzua nga një ujëvarë me lartësi prej 51 metra në jug të Indisë ndërsa përpiqej të bënte një foto për ta postuar në media sociale.

Video tregon Ramjan Usman Kagji, nga Ghatprabha aty pranë, duke zbritur në një pjesë të shkëmbit të ujëvarave të famshme të Gokak, një destinacion popullor turistik në lagjen Belagavi të shtetit Karnataka, shkruan DailyMail.

Ai shihet duke e bërë rrugën e tij poshtë drejt një parvazi, kur ai papritmas rrëshqet dhe bie, pasi miqtë e tij i thanë atij të lëvizë pak në mënyrë që ata të mund ta kapnin në një kënd më të mirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.