Standard.al

Këngëtari i famshëm “marroset” pas Oriola Marashit, ja përgjigjja e saj…

0

Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rreth saj përbën interes për publikun. Fotot e videot provokuese të Oriolës tanimë nuk po çmendin vetëm shqiptarët, por edhe yjet me famë botërori.

Një prej tyre i ka shkruar Oriolës në instadirect dhe bëhet fjalë për Nicky Jam, artistin që ka sjellë në bashkëpunim me Erën hitin e Botërorit. Ai i ka dërguar Oriolës një zemër ndërsa modelja ja ka kthyer shqip “Nik si t’kam?” dhe foton e ka publikuar në Instastory.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.