Standard.al

Brazil-Zvicër/ Meta duke parë në presidencë ndeshjen, ja kush po e shoqëron…

0

Presidenti i Republikës Ilir Meta, mbrëmjen e sotme së bashku me disa personalitete të njohur dhe ambasadorë të akredituar në vendin tonë, është duke parë në presidencë ndeshjen mes Brazilit dhe Zvicrës.

Të ftuar të veçantë në këtë event kanë qenë zv/Ambasadori i Zvicrës në vendin tonë, Philipp Keller  dhe ambasadori i Brazilit Jorge José Frantz Ramos.

Ndërkohë të pranishëm kanë qenë ehe personalitete të shquara nga bota e sportit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.