Standard.al

Zbuloni kuptimin e fjalës ‘Toto’ të këngës re e Noizyt! Është ajo që nuk jua pret mendja

0

Një ditë më parë reperi Noizy publikoi këngën me titull “Toto” në bashkëpunim me reperin Raf Camora. Menjëherë pas publikimit kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë mijëra klikime në ‘Youtube’. Pyetja që kanë ngritur fansat nëpër komente është se çfarë ka dashur të thotë Noizy me fjalën “Toto”, e cila përmendet shpesh herë në tekst.

Sipas xing.al, mësohet se kjo është një falë që vjen nga arabishtja dhe i referohet organit gjenital të femrës. Në tekstin e këngës Noizy thotë: “Mmm Duro edhe pak që t’jena në privat. kërce për mua vajzë, thirri shoqet me bo hallakat. Se din kur o boll. Ajo me jep toto”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.