Standard.al

Video/ Momenti i tmerrshëm i grabitjes së mjekut, mbeti i shtangur kur…

0

Një mjek që kthehej nga puna në darkë vonë ka rënë pre e grabitjes në Londër. Momenti i tmerrshëm i përballjes me grabitësit është filmuar nga kamerat e sigurisë. Ngjarja ka ndodhur në Londër, raporton Daily Mail. Grabitësit tharrasin: ‘Na jep orën ose do të vrasim’.
Mjeku 46 vjeçar mbeti i shtangur dhe iu bind agresorëve. Ai ishte duke u kthyer nga puna me makinen e tij pas një dite te lodhshme, shkruan Daily Mail.

Shihni pamjet: Momenti i grabitjes

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.