Standard.al

Tjetër aksident nga moti i keq, përplasen 4 makina në Rinas

0

Një aksident është shënuar pak momente më parë në Rinas ku tre makina dhe një dum-dum janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas informacioneve, nga përplasja nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë për të hetuar për ngjarjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.