Standard.al

I riu terrorizon qytetin me armë, ja çfarë iu gjet në banesë

0

Një ngjarje shqetësuese kanë përjetuar banorët e qytetit të Shijakut.

Një person ka qëlluar me armë duke terrorizuar gjithë qytetarët, për motive të cialt ende nuk bëhen me dije. Bëhet fjalë për shtetasin E.B 24-vjeç, banues në Shijak i cili tashmë është i arrestuar.

Nga kontrolli i ushtruar në oborrin e banesës u gjetën disa gëzhoja, si dhe nga kontrolli në banesë iu gjetën e bllokuan 804 gramë lëndë narkotike e llojit Marijuanë, 1 dozë lëndë narkotike e llojit Kokainë dhe një thikë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.