Standard.al

Vidhen kompjuterat gjatë natës në shkollën 9-vjeçare

0

Mbrëmjen që lamë pas, në lagjen nr.9 në Korçë një një shkollë 9-vjçare janë vjedhur 4 njësi qëndrore kompjuteri.

Nga burmiet e policsë mësohet se është vjedhur 1 laptop dhe 1 monitor kompjuteri.

Polica po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.