Standard.al

VDEKJA E 20 VJEÇARES/ Autopsia shton dyshimet. Anxhela nuk ishte dhunuar por…

0

Ngjarja e rëndë e shënuar ditën e dielë në Torino të Italisë ku një 20 vjeçare shqiptare u rrah brutalisht dhe u hodh nga makina, ka futur në hetime të thella policinë italiane.

U tha fillimisht se Anxhela Meçani është dhunuar në makinë dhe më pas është hedhur në rrugë. Sakaq ka dalë autopsia për vdekjen e vajzës së re, ku përjashton mundësinë se është dhunuar.

Sipas autopsisë së publikuar nga mediat italiane, Anxhela lëndimet i mori gjatë rënies nga makina, ku mendohet se mund të jetë përplasur me një makinë tjetër. Rashë nga makina”, ka thënë për herë të fundit duke belbëzuar Anxhela Meçani, duke lënë të gjithë të pranishmit me dyshimin se ajo ka dashur ta fshehë të gjithë ngjarjen.

Sakaq po hetohet intensivisht për gjetjen e drejtuesit të automjetit, i cili aktualisht është zhdukur pa asnjë shenjë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.