Standard.al

Nis protesta, të rinjtë e FRPD dhe LRI çelin ekspozitën e Ramës

0

Të rinjtë e FRPD-së, dhe LRI-së, kanë vijuar edhe gjatë ditës së sotme protestën e tyre përpara Ministrisë së Brendshme, ku kanë kërkuar largimin e kreut të këtij institucioni, Fatmir Xhafaj.

Edhe gjatë ditës së sotme nuk kanë munguar surprizat e të rinjve, të cilët kanë improvizuar takimet e Ramës me qytetarët.

Me fotografitë e Ramës, Xhafës, Agronit, të rinjtë opozitarë kanë zhvilluar dialog mes tyre, duke denoncuar të gjitha skandalet që ndodhin në vendin tonë.

I pranishëm në këtë protestë kreu i FRPD-së, Belind Këllicci, tha se protestat rinore dhe opozitare do të vijojnë deri në rënien e kësaj qeverie kriminale.

Për më shumë shihni VIDEO-n:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.