Standard.al

Mahnitëse: Kjo është vila superluksoze e këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO)

0

Këngëtarët shqiptarë Dj Blunt dhe Real 1 janë një prej dysheve të pandara të ekranit. Ata i shikon kudo bashkë, ndërsa së fundmi janë përfshirë edhe në konflikte me këngëtarë të tjerë shqiptarë. Por karriera e tyre është duke ecur më së miri.

Nga postimet e fundit në Instagram, ata na kanë bërë me dije se Real 1 ka blerë një vilë luksoze. Këngëtari ka postuar video dhe pamje të dhomave të vilës, si dhe të oborrit, ku ndodhet edhe një pishinë. Për më shumë shikoni pamjet.

      

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.