Standard.al

Çfarë po ndodh? Rama takon Meten në Presidencë…

0

Kryeministri i vendit Edi Rama është takuar me presidentin Ilir Meta.

Takimi është bërë tek Presidenca dhe ka ndodhur rreth orës 19:00.

Ende nuk dihen motivet e këtij takimi.

Vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.