Standard.al

Ja surpriza që i bënë demokratët Bashës për ditëlindjen… Çfarë i dhuroi Berisha?!

0

Nuk kane munguar surprizat ne kete dite te vecante per kreun e PD-se, Lulzim Basha. Sot ai feston 44-vjetorin e lindjes dhe ne kete dite te shenuar eshte surprizuar nga deputetet e grupit te tij parlamentar.

Demokratja Vokshi, ne shoqeri edhe te deputeteve te tjere e kane pritur sot kreun e PD me nje torte ne seline blu.WhatsApp Image 2018-06-12 at 13.47.11

Sikunder e shihni edhe ne keto foto, qe jane ndare me ndjekesit ne rrjetet sociale, demokratet kane zgjedhur nje torte me pamje sigurisht domethenese, me logon e PD-se dhe ngjyrat e demokrateve.

WhatsApp Image 2018-06-12 at 13.47.20
Nderkohe qe dhurate Basha ka marre nga ish-kryeministri Berisha. Ai mesohet se si ka dhuruar një stilograf.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.