Standard.al

Fevziu flet hapur: I kërkova vetë Topit që të shkoj, sepse në Klan…

0

Blendi Fevziu duke folur në studion e 360gradë të Artur Zhejit ka zbuluar detaje nga tratativat për një kalim të mundshëm të tij në Tv Top Channel.

“I kërkova vetë Top-it që të shkoja, por mund të kisha një problem moral me Tv ku punoj, unë isha mirë dhe komod në Klan. Unë nuk kisha një shkak. Do thosha po iki dhe…”, tha Fevziu.

Sipas tij në Klan mungon krijimi. “Në klan 80% e përmbajtjes është brenda studios. Nuk ka histori njerëzore normale në Tv Shqiptare”, tha ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.