Standard.al

Martohet moderatorja Jona Spahiu, ja pamjet nga festa

0

Martesa e saj u përshpejtua për shkak se është shtatzënë, por kjo nuk e pengoi që të organizojë një festë tradicionale.

Mbrëmjen e së dielës moderatorja e njohur Jona Spahiu, lidhi kurorë me të fejuarin e saj Frenkli Ymeri.

Në ceremoninë e kurorëzimit të dashurisë çifti kishin mbledhur familjarët dhe miqtë e tyre.

Ndërkohë në videon që gjeni më poshtë, shihet Jona nuse duke kërcyer, ndërkohë që bie në sy barku i rrumbullakosur.

Si ajo dhe i shoqi shihen të buzëqeshur dhe duket se e kanë shijuar në maksimum atmosferën.

Ndërkohë Jona nuse duket mjaft lozonjare, ashtu sikundër dhe fustani i saj i bardhë.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.