Standard.al

Lakuriq të shtirë në shtrat, dalin fotot intime të Beyonces dhe Jay Z

0

Çifti i njohur  i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z përpara një jave filluar edhe turin e tyre, i cili titullohet OTR II. Si rrallëherë ata gjatë këtij turi kanë publikuar disa foto dhe video ku treguan momente të ndryshme nga jeta e tyre private.

Pasi publikuan për herë të parë foto me dy binjakët e tyre, më pas çifti i njohur tregoi dhe për ceremoninë e dytë të dasmës duke i lënë fansat të habitur.

Por mesa duket ata nuk dinë të ndalen. Së fundmi Beyonce dhe Jay kanë çmendur rrjetin me disa foto intime që kanë publikuar. Dyshja shfaqet tërësisht lakuriq duke u përqafuar të shtrirë në strat.

Ndërkohë pas një kohe krize ku u përfol se Jay e kishte tradhëtuar këngëtaren me një femër tjetër, këto foto tregojnë qartë që një etapë e re ka filluar në jetën e çiftit të njohur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.