Standard.al

Kida provokuese edhe në…

0

Këngëtarja e re Kida është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga moshat e reja.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Në çdo paraqitje televizive, Kida duket me shumë stil, dhe për këtë ajo këshillohet me stilistë të shumtë.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në InstaStory, ku shfaqet mjaft provokuese në një veshje xhinse me prerje të shumta.

Ndonëse ishte veshur kështu për një ditë të zakonshme, ajo dukej mjaft provokuese dhe atraktive.

“Bileta” mban titullin kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga fansat e saj të shumtë.

Ndërkohë gjatë verës, ajo pritet të jetë shumë aktive në koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.