Standard.al

Belsh/ Plagosje me armë zjarri

0

Pas një konflikti me armë zjarri në qytetin e Belshit ka mbetur i plagosur një person., i cili është dërguar menjëherë në spital.

Burimet bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur Adriatik kasa. I plagosuri dhe autori janë konfliktuar për një koshere bletësh. Ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilët kanë identifikuar autorin dhe janë vënë në ndjekje të tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.