Standard.al

Çfarë po ndodh? Shkarkohet nga detyra zv/ministrja…

0

Zëvendësministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Kleopatra Maliqi është shkarkuar sot nga detyra.

Vendimi është marrë nga kryeministri Edi Rama dhe i është bërë e ditur Maliqit.

E shkarkuara ishte zv/ministrja që merrej me procesin e integrimit dhe hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE-në.

Vendimi është marrë një ditë më parë dhe bërë publik ditën e sotme.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.