Standard.al

Video/ Ja 10 golat më spektakolar të botërorit Brazil 2014

0

Botërori  Rusi 2018 është afruar dhe kaanë ngeluar edhe pak ditë për të filluar. Syri.net ju sjell 10 golat më të bukur të botërorit të kaluar Brazil 2014.

Ndiqni videon dhe shijoni golat:

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.