Standard.al

8-vjeçari bie nga tarraca e katit të 2-të. Në gjendje kritike për jetën

0

Një fëmijë ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Siç mësohet një 8-vjeçar ka rënë nga tarraca e katit të 2-të në shtëpinë e tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bejar të Mallakastrës.

Fëmija është dërguar në Spitalin e Fierit ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas mjekëve, 8-vjeçari ka marrë goditje në kokë dhe pjesë të trupit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.