Ndahet çifti më i njohur i showbizit…

0

Me sa duket gjithçka ka mbaruar mes Sofia Richie dhe Scott Disick, pas pothuajse një vit në lidhje.

Loading...

Modelja 19-vjeçare thuhet se është ndarë nga aktori 35-vjeçar pasi ai u kap me një femër tjetër, raporton People.

Në fillim të kësaj jave, Scott është parë duke kapur dorën e një femre misterioze, ndërkohë që ai ishte në festën e albumit të Kanye West.

Loading...

Lini nje pergjigje