Standard.al

Ndahet çifti më i njohur i showbizit…

0

Me sa duket gjithçka ka mbaruar mes Sofia Richie dhe Scott Disick, pas pothuajse një vit në lidhje.

Modelja 19-vjeçare thuhet se është ndarë nga aktori 35-vjeçar pasi ai u kap me një femër tjetër, raporton People.

Në fillim të kësaj jave, Scott është parë duke kapur dorën e një femre misterioze, ndërkohë që ai ishte në festën e albumit të Kanye West.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.