Standard.al

Babai përdhunon shoqen e së bijës 11-vjeçare

0

Një vajzë 11-vjeçare është përdhunuar nga babai i shoqes së saj.

Në rajonin e Policisë në Prilep të Maqedonisë, A.H ka denoncuar se më 21 maj 2018 rreth orës 9:00, vajza e tij 11-vjeçare ka shkuar mysafire tek shoqja e saj, por nga ana e babait të shoqes, R.Ç 39 vjeç, është dhunuar.

Dhunuesi 39-vjeçar është arrestuar dhe është mbajtur në rajonin e Policisë, njofton Zhurnal. Nga policia maqedonase thanë se po ndërmarrin masa për të zbardhur rastin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.