Standard.al

Luana Vjollca ‘i bashkohet’ Marinës në Tv Klan, ja arsyeja (FOTO)

0

Luana Vjollca që prej fillimeve të saj ka qenë pjesë e Top Channel. Ndërsa kohët e fundit ajo është shndërruar ‘rivalja’  televizive kryesore e të shtunave me Ermal Mamaqin.

Të dy e kanë demonstruar këtë fakt me komentet e bëra publike dhe luftën e tyre për audiencë. Por këtë herë gjakrat janë ftohur dhe Luana ka pranuar ftesën e Ermal Mamaqit për emisionin ‘Xing’.

Ata kanë publikuar video që vërtetojnë këtë fakt.  Vetëm për pak kohë të dyja motrat Vjollca do të gjenden sërish në një ekran.

Një vit më parë Marina Vjollca la  Top Channel për Klan ku drejtoi spektaklin e parë ‘C’est la vie’.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.