Standard.al

Adrola Dushi kapet mat krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë (FOTO)

0

Adrola dhe Adisi ishin një ndër çiftet e preferuar të publikut, por fansa më shumë ka djali i tyre Troi; një fëmijë ‘copy-paste’ Adrola! Tashmë, Troi jeton mes SHBA-së dhe Shqipërisë. Dhe herë herë Dushi ka folur për marrëdhënien që ruan me ish-bashkëshortin pas ndarjes.

“Adisi i ka dokumentat për të lëvizur dhe vjen shumë shpejt andej. Ndërsa Troi vjen shpesh këtej. Mundohem që djalit të mos i mungojë as unë dhe as i ati, prandaj është kjo pjesë që ne lëvizim shumë.”- u shpreh Adrola. Marrëdhënia jonë për aq sa na takon është shumë e mirë, nuk kemi inate dhe e respektojmë njëri-tjetrin.” tregoi ajo në një intervistë pak kohë më parë.

Por ndjekësit e emisionit “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe INTv, na kanë dërguar një foto ku dyshja shihen në Tiranë teksa futen në një lokal bashkë me djalin e tyre, Troin. Fjalët se ish-çifti ruajnë marrëdhënie të mirë dhe korrekte janë të vërteta dhe në foto shihet mirë kjo gjë dhe në na gëzon ky fakt!/intv/

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.