Standard.al

Finala e Kupës së Shqipërisë, përfundon pjesa e parë

0

Ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0 pjesa e parë e finales së Kupës së Shqipërisë midis Kukësit dhe Laçit.

Kurbinasit kanë qenë më të rrezikshëm në këtë fraksion loje ku i kanë vendosur korçarët shpesh në vështirësi.

Skëndërbeu ka arritur 5 herë deri më tani në finale të kupës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.