Standard.al

Dhuna ndaj Bledi Kasmit, reagon Shoqata e Gazetarëve: E papranueshme…

0

Shoqata e gazetarëve ka dënuar dhunën e ushtruar një ditë më parë në protestën e opozitës, ndaj gazetarit dhe kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Blendi Kasmi.

Përmes një deklarate për mediat, Shoqata e gazetarëve thekson se dhuna ndaj Kasmit është e papranueshme dhe duhet dënuar.

Ja deklarata:

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.