Standard.al

Përfshihet nga flakët e zjarrit restoranti në kryeqytet, shkak u bë…

0

Një restorant është përfshirë nga flakët e zjarrit në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “21 Dhjetorit” pranë ish-parkut të autobusëve.

Qytetarët kanë dërguar në redaksinë e tvklan.al pamje të zjarrit që ka përfshirë biznesin.

Shkaqet janë të paqarta, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Drejt vendngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe për të zbuluar shkaqet. /tvklan.al

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.