Standard.al

Nesër të protestojmë edhe për Napolonin

0

Dritan Kaba:

NESER TE PROTESTOJME EDHE PER NAPOLONIN
Neser duhet te protestojme edhe per denimin nga gjykatat te “forta” nga “Reforma” ne drejtesi.
Te protestojme edhe per Napolonin!
Kryeministri qe ben thirrje antikushtetuese Gjakatat e Rilindjes nuk denojne t’i japin rruge hetimit te nje krimi te kryer publikisht, ne syte e gjithe qytetareve.
Ndersa per Napolonin sepse protestoi per te ruajtur ujerat e pastra, tokat pjellore, jeten e femijeve te Mbrostarit denohet.
TURP DHE SKANDAL
Drejtesia ne krahet e koncensionit dhe koncensionareve grabites kunder qytetareve!
NESER NE OREN 11 DUHET TE PROTESTOJME EDHE PER NAPOLONIN
EDHE PER KAQ DUHET TE DALESH NE PROTESTE!
Nese neser nuk proteston, shume shpejt do vije edhe rradha jote.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.