Standard.al

Takimi Veliu – Prela/ Reagon Starzimiri: “Hetimi në duar të sigurta” ironizon deputeti

3

Pas vizitës se Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së shtetit Ardi Veliu në Prokuroinë e Krimeve të Rënda dhe ka takuar Donika Prelën, Prokuroren e krimeve të rënda, ka reaguar në një shënim në rrjetet sociale Deputeti Gent Strazimiri i cili thotë se ‘ai që ka emruar Agron Xhafaj ka takuar atë që ka emëruar Fatmir Xhafaj’.
“Hetimi në duar të sigurta” ironizon deputeti demokrat.
Ja shënimi i plotë i Strazimirit në rrjetin social në facebook.

“Hetimi” ne duar te sigurta!!!!
Ky qe ka emeruar Agron Xhafaj, paska takuar ate qe ka emeruar Fatmir Xhafaj per te biseduar se si “do hetohet qe te dale ne shesh e verteta”…dmth “ta kene bere valle Agroni e Fatmiri yne”?

3 Comments
 1. Eni says

  Po ka ikur koha e PD o strazo qe i benin kto gjera apo ke nostalgji per kohen e saliut dhe xenit qe i emeronin vet nga i pari tek i fundit

  1. Flori says

   hahaha tani eshte koha qe mbrohet ministrat e kokaines.. trafikante..

 2. Flori says

  Aq keq ju ka bere reforma ne drejtesi sa ju ka veshur syt dhe ju ka trashur mendjen. Spo dini me ca po thoni.

Reply To Flori
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.