Standard.al

Moderatori shqiptar zbulon arsyen e ndarjes: “Kam qarë kur ajo më tradhëtoi me…”

0

Rudi Hizmo është ndër ata personazhe që nuk kanë dëshirë ta bëjnë publike jetën e tyre private. Por i  ftuar në Thumb me Aulonën dhe Fatmën ai ka treguar disa detaje prej saj.

Fillimisht Rudi ka treguar se është ndarë nga e dashura para dy vitesh dhe nëpërmjet pyetjeve të gazetares ai ka lënë të kuptohet se shkak është tradhëtia e saj, shkruan Blitz. Rudi është pyetur nëse ka qarë për ndonjë vajzë dhe ai ka thënë plot humor:

“Kam qarë kur e gjeta me dy zezak, bej shaka nuk ishin zezak ishin te bardhë”.

Më tej është pyetur sërish se çfarë do ti thoshte vetes nëse dyshonte tek e dashura.

“S’ka për të ndodhur asgjë më ndryshe se herën e  kaluar, të tradhëton,merre shtruar në fund të fundit me ty fle në shtëpi”.- ka thënë ai.

Dhe ka qenë pikërisht kjo frazë që na bëri të mendojmë se Rudi është tradhtuar nga partnerja e dikurshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.