Standard.al

Adelina Ismaili bën namin ‘N’Kosovë Show’ /VIDEO

0

Adelina Ismaili në këtë javë është e ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ajo ka treguar pjesë të jetës së saj që nga fillimi i karrierës e deri më tani.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për raportin e saj me ish-presidentin Ibrahim Rugova dhe ‘bërrylat’ brenda LDK’së.

Këngëtarja e cila ka publikuar këngën ‘T’iqja’ nuk e ka mohuar mundësinë e përfshirjes në politikë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.