Standard.al

Shpërthen bombola e gazit, 1 i plagosur

0

Shpërthen valvula e sigurisë së impiantit të gazit në një pikë karburanti në afërsi të Stacionit të Trenit në Shkodër duke lënë të plagosur punonjësin e kësaj pike.

Shpërthimi ka ndodhur gjatë mbushjes së një bombule gazi dhe se i lënduari ka marrë plagë në fytyrë.

Ai është transportuar menjëherë për në Spitalin Rajonal të Shkodrës, ndërsa në vendngjarje ndodhen forca policore si dhe zjarrfikës.

 

 

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.