Standard.al

Beqari më i pasur i Tiranës, këtë herë ka qenë një e re, e cila…

0

Fatmir Hysenbelliu është cilësuar si beqari më i pasur e më i lakmuar i Tiranës. Femra të shumta duan të jenë partnerja e tij, por siç duket, i riu e ka kohën shumë të zënë me aktivitete të tjera dhe një femër është gjëja e fundit që ka në plan.

Ai ndan foto me ndjekësit herë pas here dhe femra të bukura nuk ngurojnë t’i komentojnë, por jo gjithmonë i tërheqin vëmendjen. Këtë herë ka qenë një e re, e cila i kishte bërë tag mikeshës së saj në një prej fotove dhe ka bërë këtë koment:

Kur mami të merr me zor në dasëm, dhe ti nuk e di më çfarë është jeta.”

Mesa duket ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Fatmirit, i cili i ka replikuar:

Kur je tek një nga eventet më të rëndësishme të vitit, me persona të rëndësishëm i gjitha fushave në botë dhe mqs Instagram është free, dhe njeriu që nuk e njeh as komshiu të komenton.

Fansja i është pëgjigjur duke i korrigjuar atij gabimet në shkrim dhe i ka thënë të qetësohet, pasi fama nuk është gjithçka.

Siç e shohim, Fatmiri nuk ka duruar dot dhe i është kthyer fanses duke i thënë se kur njerëzit s’kanë ç’të bëjnë, merren me tjetrin.

Foto 1 nga 13

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.