Standard.al

TRAGIKE/ Hidhet nga kati i gjashtë i shtëpisë, vdes burri në Tiranë

0

Një i moshuar në Tiranë ha humbur jetën pas një rënie nga kati i 6-të i banesës ku jetonte, në Tiranë.

“Dje, në rrugën ‘Albano Poli’, është hedhur nga ballkoni i katit të gjashtë të pallatit dhe ka gjetur vdekjen shtetasi M.A., 78 vjeç, banues në Tiranë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim”, njoftoi Policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.