Sot luhet finalja në Europa League, Marseille – Atletico Madrid

0

Sot në mbrëmje në Lyon do të luhet finala e madhe e Europa Leagues ndërmjet Marseilles dhe Atletico Madridit.

Loading...

Finalen e Lyonit do ta shikojë nga tribuna, por kjo nuk e shqetëson aspak Diego Simeonen, që është i pezulluar me 4 takime nga UEFA.

Trajneri i Atleticos së Madridit është i bindur për mundësinë që ka skuadra e tij, për t’u rikthyer te triumfi në Europë.

Ndërsa në krahun tjetër Marseille kërkon të surprizojë të gjithë ata që mendojnë se në këtë takim favorit është Atletico.

Loading...

Lini nje pergjigje