Reagimi i Xhafajt për mediat, PD reagon menjëherë: Ja çfarë ndodh në orën 20:15

5

Pas konferencës për shtyp nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili sqaroi pozicionin e tij në lidhje me akuzat ka ardhur dhe përgjigja e parë nga Partia Demokratike.

Loading...

Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, PD shkruan se do të ketë një konferencë urgjence.

Duke ju referuar njoftimit mësohet se në orën 20:15, deputeti Enkelejt Alibeaj do të dalë në një konferencë për mediat.

Loading...

5 Komente

  1. Ore zoteri je opozit dhe si opozit nqs ke fakte duhet ti shtrosh dhe mbi te gjitha te na tregosh me ide dhe jo mashtrime se si mund ta mund qeverisesh me mire vendin

Lini nje pergjigje